کلیه اصول و رویه‏‌های سایت نیک پارسیان شریف قشم منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مشتریان است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

لطفاٌ موارد زیر را با دقت و به طور کامل مطالعه فرمایید:

    عضویت در فروشگاه اینترنتی نیک پارسیان شریف قشم رایگان می باشد. نیک پارسیان شریف قشم خود را متعهد در حفظ و مراقبت از اطلاعات شخصی کاربران دانسته و به شکل محرمانه از این اطلاعات محافظت خواهد کرد.
    هیچ گونه استفاده تجاری و تبلیغاتی از شماره تماس کاربران نخواهد شد. از اطلاعات مشتریان ، تنها به منظور برقراری ارتباط با آن ها جهت ارسال سفارشات ، اطلاع رسانی یا انجام نظرسنجی استفاده خواهد شد.
    پیش از تکمیل پروسه سفارش و تایید نهایی ، پیش فاکتور مربوط به سفارشات به مشتریان ارائه خواهد شد.
    پس از تایید خریدار و قطعی شدن خرید سفارشات ، کارشناسان بخش فروش نیک پارسیان شریف قشم به منظور انجام هماهنگی های لازم با خریدار تماس حاصل خواهند کرد.
    نیک پارسیان شریف قشم تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی خود را تضمین کرده و هیچ گونه محصول فاقد اعتباری را ارائه نخواهد کرد. اطلاعات محصولات از شرکت های سازنده آن ها و منابع معتبر گرفته شده است.
    نحوه مصرف محصولات خریداری شده توسط مشتریان ، به عهده بیمار یا پزشک متخصص او بوده و نیک پارسیان شریف قشم مسئولیتی در قبال انتخاب نادرست و استفاده غلط از محصولات ارائه شده ندارد.
    قیمت مندرج بر روی محصولات ، توسط کارشناسان فروش نیک پارسیان شریف قشم با قیمت به روز شده بازار مطابقت داده می شود. از آنجایی که ممکن است قیمت برخی محصولات به روز نباشد ، قیمت نهایی سفارشات پیش از ارسال ، به مشتری اعلام خواهد شد.
    کاربر باید در زمان سفارش محصولات مورد نظر خود ، اطلاعات کامل آن ها را با دقت در فرم مربوط به سفارشات وارد کند. در صورتی که اطلاعات ناقص یا اشتباه وارد شوند ، پیگیری و تحویل کالا میسر نبوده و مسئولیت آن به عهده مشتری می باشد.
    در صورتی که محصول خریداری شده به هر دلیلی توسط مشتری بازگشت داده شود ، 15 درصد از قیمت محصول کسر شده و 5 روز کاری پس از عودت محصول توسط خریدار ، به حساب او واریز خواهد شد.

تبصره: در صورتی که محصول فروخته شده دارای خرابی یا ایراد باشد ، پس از تایید کارشناسان فنی نیک پارسیان شریف قشم ، پس گرفته خواهد شد.

    اگر محصول خریداری شده مشکل فنی داشته باشد ، باید به گارانتی آن مراجعه شود و نیک پارسیان شریف قشم هیچ گونه مسئولیتی برای تعویض آن محصول ندارد.
    به دلیل اینکه برخی از کالاهای نمایش داده شده در فروشگاه اینترنتی در مرکز پخش موجود نمی باشند ، ابتدا باید از انبار استعلام گرفته شود و در صورت عدم موجودی به مشتری اطلاع رسانی خواهد شد. اگر وجه مربوط به محصول توسط مشتری پرداخت شده باشد ، در صورت عدم تمایل مشتری به خرید محصول دیگر ، مبلغ گرفته شده به حساب مشتری عودت داده خواهد شد.
    در صورت معرفی پزشک متخصص به بیمار متقاضی ، نیک پارسیان شریف قشم هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم بهبودی بیمار و یا عدم کیفیت کار پزشک نخواهد داشت.
    فعالیت نیک پارسیان شریف قشم تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد. کلیه محصولات و کالاهای فروشگاه اینترنتی نیک پارسیان شریف قشم دارای مجوزهای قانونی از مراجع ذی صلاح می باشند.
    استفاده از محتویات این فروشگاه اینترنتی برای موارد غیر تجاری ، در صورت ذکر منبع و درج لینک فروشگاه مانعی نداشته و هر گونه استفاده دیگر از این محتویات ، پیگرد قانونی خواهد داشت.


سیاست های رعایت حریم شخصی :

توجه داشته باشید همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات، مانند متن، توضیحات محصولات، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سایت نیک پارسیان شریف قشم جزئی از اموال سایت نیک پارسیان شریف قشم محسوب می‏‌شود و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‏‌دارد.

علاوه بر این، علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

تنها مراجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی سایت www.viotel.ir می باشد.

ثبت و ارسال سفارش :

–  لطفاً پس از خواندن قوانین و قوانین ارسال در تمامی زمان و روزها ( حتی تعطیلات رسمی ) می توانید سفارش خود را ثبت کنید وبسته به کالای خود  بعد از نهایتاً 72 ساعت سفارش خود را تحویل بگیرید .

– تحویل سفارش در اماکن عمومی ممکن نمی باشد لازم است آدرس ایمیل و یا شماره همراه خود را دقیق برای ما ارسال کنید سفارش های حضوری با هماهنگی انجام می شود.

– در صورت بروز مشکل در سبد خرید مانند انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی همانروز الی نهایتاً 48 ساعت  به حساب مشتری واریز خواهد شد.

– تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه حوادث غيرمترقبه، اتفاقات غيرقابل پيش بيني و خارج از اراده ، سایت نیک پارسیان شریف قشم هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

پشتیبانی :

نیک پارسیان شریف قشم در طول روز ساعات 9 صبح الی 12 شب آماده پشتیبانی و ارسال محصولات اورژانسی به هموطنان گرامی می باشد